اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جوین

وقف ، گامى در گسترش عدالت

ارسال توسط اوقاف جوین در ژوئن - 13 - 2016 بدون دیدگاه

به گزارش خانم کهنه خبرنگار افتخاری اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جوین ، همزمان با شروع ماه میهمانی خدا محافل نورانی انس با قرآن کریم با حضور قاریان بین المللی از کشور لبنان در مساجد سطح شهرستان برگزار می گردد .

بنا بر این گزارش در نیمه اول ماه بهار قرآن این محافل در چهار مکان متبرکه مسجد شهید فرهمند انداده و مسجد جامع حکم آباد و یادمان شهدای گمنام شهر نقاب و مسجد جامع قزلقارشی برنامه ریزی شده است.

این گزارش حاکی است در نیمه اول ماه مبارک رمضان 4 محفل قرآنی با حضور قاریان لبنانی استاد محمد علی امهز، همراه با حضور قاریان بین المللی از شهرستان مشهد انجام می شود.
حجه الاسلام سردارآبادی مسئول اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان جوین افزودند: این محافل در مورخ 27 خرداد برابر با دهم ماه مبارک ، ساعت 18 در محل مسجد شهید فرهمند روستای انداده و ساعت 21 در مسجد جامع روستای حکم آباد و همچنین مورخ 2 تیرماه برابر با 16 ماه رمضان ، ساعت 18 در محل مزار شهدای گمنام و ساعت 21 در مسجد جامع روستای قزلقارشی برگزار می گردد.

گفتنی است در ضمن برنامه قرائت قرآن ، قاریان لبنانی از تلاوت قاریان نونهال و نوجوان قرآنی شهرستان و هکچنین برنامه های متنوع قرآنی دیگر نیز استفاده خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

معادله زیر را تکمیل نمائید
*